BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Gossip

Çfarë po paralajmëron Marina Vjollca? Moderatorja premton surpriza: Mezi po pres ta ndaj me ju

Çfarë po paralajmëron Marina Vjollca? Moderatorja premton

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ndodhet aktualisht në Milano ku po shijojnë disa ditë pushime. Marina ka treguar konkretisht se ka një lajm të cilin mezi pret ta ndaj me të gjithë miqtë dhe fansat e saj.

Duke qenë se nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër shumë mund të kenë menduar se ndoshta lajmi ka të bëjë me jetën e saj private dhe i kanë dërguar asaj qindra mesazhe.

Me këtë rast moderatorja është detyruar të shpjegojë me një video të dytë se në fakt bëhet fjalë për një lajm sa i takon pjesës profesionale.

Nuk e dimë se çfarë të rejash do të na sjellë Marina, por shumë prej miqve dhe fansave të saj nuk kanë duruar dot dhe e kanë pyetur, por ajo nuk ka preferuar të japë detaje, duke na lënë të gjithë ende në pritje.

Çfarë po paralajmëron Marina Vjollca? Moderatorja premton

Më të lexuarat