BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

Çfarë po paralajmëron Melisa e 'Përputhen'? Fotografohet me këngëtarin e njohur shqiptar

Çfarë po paralajmëron Melisa e 'Përputhen'?

Melisa është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të "Përputhen". Që në fillim ajo shprehu hapur pëlqimin e saj për Fationin, me të cilin ka realizuar dy takime.

Konkurrentja ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale, ku tregohet shumë aktive. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto krah këngëtarit shqiptar Ardit Çuni.

Arditi ka publikuar po ashtu një foto krah Melisës. "Për një kafe", kanë shkruar dyshja krahas fotove. Fansat kanë aluduar se pas postimeve të tyre mund të fshihet ndonjë bashkëpunim, mirëpo mbetet të presim.

Më të lexuarat