BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

Çfarë po përgatit moderatori? Gentian Zenelaj zbulon projektin e tij të madh: Dua të bëj një dhuratë për...

Çfarë po përgatit moderatori? Gentian Zenelaj zbulon projektin

Aktori i njohur, Gentian Zenelaj ka folur për planet që pritet që pritet të jenë gati së shpejti. Zenelaj ishte i ftuar këtë të hënë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ku foli për shfaqjen “Martesa”.

Bëhet fjalë për një komedi gazmore e frymëzuar nga katër lojërat me një akt të Anton Çehov. Krah Gentit, luajnë dhe emra të tjerë të njohur si Amos Zaharia, Adelina Muça etj.

Gjatë intervistës me gazetarët, Genti foli dhe për projektet e reja. Ai tha se dëshiron që të bëjë një film për veriun e vendit pasi sipas tij, nuk i është kushtuar rëndësia e duhur.

“Dua të bëj një dhuratë për veriun, është pak i braktisur. Por do të doja që Veriu të ishte më i kërkuar dhe më i shikuar se çfarë është. Ka vende dhe njerëz të mrekullueshëm”, tha aktori.