BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Çfarë prapaskenash ndodhin në eventet e bukurisë në Shqipëri? Miss-i nxjerr sekretet: Të detyrojnë të...

Çfarë prapaskenash ndodhin në eventet e bukurisë në

Missi shqiptar Xhensila Shaba, që ka marrë pjesë në evente bukurie si në Shqipëri edhe jashtë zbulon në "Ora Verore" se organizatorët kërkojnë nga vajzat të veshin, apo të bëjnë gjëra që nuk pëlqejnë në këmbim të famës.

Ronaldo Sharka: Çfarë prapaskenash ka në eventet e bukurisë shqiptare?

Xhensila Shaba: Ka nga të gjitha, kur për shembull duhet të bësh diçka që ti nuk do, ose duhet të veshësh diçka që nuk të pëlqen. Janë vajzat ato të cilat duhet të flasin, në mënyrë që mos ndodhin në eventet e tjera mos të ndodhin të tilla gjëra.

Ronaldo Sharka: Çfarë ndodh si për shembull?

Xhensila Shaba: Të detyrojnë të veshësh një fustan, që është shumë i hapur, ku duket gjithçka, që unë për shembull nuk do doja ta vishja.  Për të marrë famë ata, duan të na nxjerrin ne sa më keq, sepse mua nuk më duket se mund të dalësh mirë, nëse je ekspozuar e gjitha.