BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Gossip

Çfarë pritet të ndodhë nëse Meghan Markle dhe Princi Harry refuzojnë të marrin pjesë në ceremoninë e Mbretit Charles III?

Çfarë pritet të ndodhë nëse Meghan Markle dhe Princi

Meghan Markle dhe Princi Harry rrezikojnë t’i shkaktojnë një “goditje të pakthyeshme” familjes mbretërore nëse zgjedhin të mos marrin pjesë në kurorëzimin e Mbretit, pohoi një ekspert mbretëror.

Duka dhe Dukesha e Sussex-it të cilët morën ftesat e tyre për ceremoninë e 6 majit janë ende duke e menduar nëse do të marrin apo jo pjesë në kurorëzim.

Nëse ata shkojnë, anëtarët mbretërorë “të mërguar” do të përballen me një “qëndrim të ftohtë” nga anëtarët e tjerë të familjes mbretërore, sipas një raporti.

Së fundmi një ekspert mbretëror ka paralajmëruar se duke anashkaluar festën historike që përkon me ditëlindjen e 4-të të Princit Archie, Meghan dhe Harry mund të shkaktojnë një përçarje “fatale” me familjen mbretërore.

“Në një kohë në të cilën dëmi i shkaktuar tashmë nga përçarja është ende i rikuperueshëm, një mos-shfaqje do të ishte goditja fatale, e pakthyeshme, si në perceptimin e publikut po ashtu, edhe brenda vetë familjes,”-tha eksperti mbretëror i marrëdhënieve me publikun Edëard Coram-James.