BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

“Çfarë sfide...”, Eni Vasili në muajt e fundit të shtatzënisë, tregon çfarë i ka ndodhur

“Çfarë sfide...”, Eni Vasili në muajt e fundit

Moderatorja Eni Vasili e cila pret të bëhet nënë e dy vajzave, tregoi përmes një postimi në rrjetet sociale një nga vështirësitë që po has në këto ditë. Më e zakonta për gratë shtatzënë është fryrja e këmbëve dhe duket se Vasili nuk bën përjashtim.

Vështirësia e saj në këtë periudhë është gjetja e këpucëve të duhura, që përmes një përshkrimi me paksa nota humori moderatorja shkruan se këmba fryhet po aq sa barku.

“Çfarë sfide të gjesh këpucën e duhur kur je shtatzënë! Këmba fryhet në përpjesëtim të drejtë me barkun!’, shkruan Vasili në instagram.

“Çfarë sfide...”, Eni Vasili në muajt e fundit

Më të lexuarat