BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

“Çfarë të penalizoi që u largove nga shtëpia?”/ Arbëri e thotë troç në mes të spektaklit, ndërhyn me shpejtësi Arbana Osmani

“Çfarë të penalizoi që u largove nga

Mbrëmjen e djeshme e la shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ Arbër Sulstarova.

Teksa po jepte intervistën e tij të parë në studion e madhe, tenisti u shpreh se raporti i krijuar me Ilirin mund ta ketë penalizuar.

“Mendoj se jam penalizuar nga fakti që u lokalizova me Ilirin. Por nuk kam asnjë peng nga ky fakt, mua më kanë lidhur mendimet me të. Kam fituar një mik të mirë”, tha Arbëri.

Ky i fundit shtoi më pas se hyrja me vonesë ka sjellë vështirësinë për tu përfshirë në rrjedhën e lojës.

“Aty gjithçka është ndryshe, ka shumë ngjyra, shumë ngjarje. Ne hymë me vonesë dhe duhet të krijonim shumë dinamika. Rrjeta tashmë ishte krijuar dhe nuk të lejonte të depërtoje”, u shpreh ai.

Madje edhe moderatorja Arbana Osmani u shpreh se ajo do të donte shumë që Arbri të kishte hyrë që në filim të këtij reality show në shtëpi, pasi është një person me tepër potencial. I pyetur se çfarë do të mbajë mend nga ky spektakël, Arbri tha: Zëri i ‘Vëllait të Madh’.

Pas kësaj përgjigje reagoi menjëherë Arbana, e cila tha se në fakt të gjithë i mundon se kush është në të vërtetë ‘Vëllai i Madh’.