BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Gossip

“Fatkeqësish unë kam...”/ Motra e Cristiano Ronaldo-s në gjendje të rënduar pas infektimit me Covid-19, shtrohet me urgjencë në spital

“Fatkeqësish unë kam...”/ Motra e Cristiano Ronaldo-s

Gjendja shëndetësore e motrës së Cristiano Ronaldo-s është përkeqësuar për shkak të infektimit me covid-19. Këngëtarja Katia Aveiro, është dërguar me urgjencë në spital pas komplikacioneve dhe përkeqësimit të gjendjes shëndetësore.

Që nga 17 korriku, ditë kur Katia ka rezultuar pozitive me Covid, ka qëndruar në shtëpi, por gjendja është rënduar pas kësaj, ndaj ajo është dërguar me urgjencë në spital.

Vetë këngëtarja ka bërë një postim nga spitali në llogarinë e saj duke shpjeguar për fansat edhe gjendjen e saj shëndetësore.

“Që nga 17 korriku, jam pozitive dhe kam qenë në izolim në shtëpi, me pak simptoma, por duke respektuar protokollin sipas rregullave. Fatkeqësisht, që nga e premtja e kaluar, në datë 23 u bëra më keq dhe kam pneumoni, për shkak të virusit të mallkuar”, – shkruan Katia ndër të tjera duke theksuar se Covid është një virus që nuk duhet anashkaluar.

Për këtë arsye, edhe CR7 mund ta lërë stërvitjen e saponisur te Juventusi për të udhëtuar drejt Portugalisë, pranë së motrës.

“Fatkeqësish unë kam...”/ Motra e Cristiano Ronaldo-s

Më të lexuarat