Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Fatma poston foton e para 5 viteve, nuk do e njihni

Postuar: 24/09/2018 - 23:29

Ajo njihet për publikun shqiptar si një ndër moderatoret që flet më shumë, por nuk mbeten pas edhe kaçurrelat e saj bjondë me të cilat ajo identifikohet.

Kësaj here Fatma Haxhialiu na ka habitur me një foto të para pesë viteve.

Ka qenë vetë moderatorja e cila ka publikuar foton, ku shihet me flokë të drejta dhe brune.

“Xemlaaa para 5-vitesh; me floke te shtrire e te lepire, veshet e ngjitur (me atak) dhe e stolisur si bredh, se e kishte me shumeeee sevda kete setin. Mqs nuk vendosja dot ca te lija e ca te vija, i vura te gjitha, vathe, unaze, byrzylyk, unaze dhe varese. Looot. Ah dhe qendrimi nuseroooo, nuseroj sic nuserovaaa edhe pse nusja e vertete ishte brisilda”, shkruan Fatma.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2018 - 17:01

Moderatorja e njohur i ka prekur të gjithë së fundmi me një postim në Instagram, ku tregon periudhën e vështirë kur mamaja e saj ishte prekur nga kanceri i gjirit.

Postuar: 22/10/2018 - 16:38

Pas bashkëshortes së tij dhe mamasë, në mbrojtje të Cristiano Ronaldos ka dalë është vëllai i tij

Postuar: 22/10/2018 - 16:25

Balada më e re e këngëtarit Butrint Imeri ka publikuar sot është mjaft e veçantë.

Postuar: 22/10/2018 - 15:42

Pak ditë më parë, trashëgimtarja e “Top Medias”, Lori Hoxha, festoi ditëlindjen në nj

Postuar: 22/10/2018 - 15:27

‘Bebi Mbretëror’ me siguri do të jetë një vazjë.

Postuar: 22/10/2018 - 14:51

Pasi babi Ermal u lirua nga burgu dhe iu bashkua familjes, vajza e vogël Hera ka një kërkesë spec

Postuar: 22/10/2018 - 11:01

Bukuria është e gjitha çështje gjenesh dhe nëse ende doni prova për këtë, mjafton të përmendim fa