BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Fejohen dy aktorët e njohur turq, propozimi romantik bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Fejohen dy aktorët e njohur turq, propozimi romantik bën xhiron e

Zehra Yilmaz dhe Cem Belevi do të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre në martesë.


Aktorja e njohur turke ka marrë propozimin më romantik në ditën e lindjes.

Partneri i saj, aktor dhe këngëtari Cem Belevi i ka propozuar asaj martesë, pas 4 vitesh lidhje së bashku.

Propozimi u bë në bregdet dhe gjithçka ishte e kuruar deri në detaj, nga qirinjtë te dritat dhe fishekzjarrët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hayat?m?n en özel gününü anlamland?ran sevdi?im adam @cembelevi ‘ye , yan?mda olan, yan?mda olamay?p kalbimde olan bürün arkada?lar?ma ve @brkevents ‘e çok te?ekkürler ????

A post shared by Zehra Y?lmaz (@zehraylmz) on