Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Fejohet djali i Ardit Gjebreas, vajza e biznesmenit të njohur i vjedh zemrën

Postuar: 05/01/2018 - 19:29

Lidhja e tij me vajzën e biznesmenit të njohur,  Adi Haxhiymeri është  përfolur shumë nga mediat rozë. Por si duket, djali i Ardit Gjebreas, Joni , ka vendosur ta çojë marrëdhënien e tij në një tjetër nivel, atë të fejesës. Të paktën këtë zbulon me postimin e tij, në Instagram, ku duken dy duar dhe dy unaza. Një mesazh i qartë i fejesës për ndjekësit e tij. Si duket Merlin, vajza e biznesmenit të njohur, ia ka arriture vërtet ta bëjë për vetë, në dy vite lidhje, djalin e Ardit Gjebreas.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 42

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2018 - 13:15

Këngëtari i njohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të parë. Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze.Lajmin e ardhjes në jetë të vajzës së tyre e njoftoi vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa në diçiturën e fotografisë së vajzës, ai zbuloi edh

Postuar: 20/03/2018 - 12:45

Vetëm pak ditë më parë zyrtarizuan ndarjen e tyre, pas një periudhe dy vjeçare, por duket se asnjëri nga të dy nuk është penduar për këtë.Bëhet fjalë për modelen Gigi Hadid dhe

Postuar: 20/03/2018 - 11:48

Teksa po ecte në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë për të hipur në helikopterin presidencial, Zonja e Parë e SHBA-ve befas ka humbur ekuilibrin.

Postuar: 20/03/2018 - 08:56

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka konfirmuar se më 10 Gusht do të përformojë në Kosovë.Detaje rreth këtij koncerti ka dhënë gjatë një interviste ekskluzive në e

Postuar: 19/03/2018 - 13:18

Para disa ditësh Ami dhe Ermali u bënë prindër të një vajze. Teksa na njohën me portretin e vajzës që ditën e parë të lindjes, nuk ndodhi e njëjta gjë me emrin.

Postuar: 19/03/2018 - 12:42

Miriam Cani është një nga artistet më simpatike dhe të dashura të showbizit tonë.Ajo nuk sjell shpesh projekte të reja, por ato që publikon suksesin e ka të garantuar.

Postuar: 19/03/2018 - 12:22

Meghan Markle ka treguar se ka një stil të rafinuar në të veshur , por a nuk do ta kishte çdokush në rast se nuk do i duhej të pyeste për çmimin e veshjes?