Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Femra dhe makina luksi, ja si e harroi ish-bashkëshorti Bleonën (Foto)

Postuar: 20/08/2018 - 20:47

Edhe pse ajo është një nga këngëtaret më të bukura dhe më të lakuara në median shqiptare nuk ka mundur të gjejë dashurinë e zemrës.Bleona Qereti ditët e fundit ka pohuar publikisht se është duke kërkuar një njeri që të ndajë jetë.

Pas divorcit me bisnezmenin nga Kosova, Gani Bardhi këngëtarja nuk ka qenë në një lidhje zyrtare.Por nga ana tjetër Ganiu duket se ka rifilluar jetën.U tha se ai ishte fejuar me një amerikane 40-vjeçare, me të cilën vazhdon të jetë edhe sot.
Bardhi i është përkushtuar pasionit të tij për makinat, ndërsa thuhet se prej kohësh ka nisur bashkëjetesën, ndërsa është në prag të martesës me partneren e re.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/04/2019 - 09:44

Prej javësh në media është aluduar se Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda janë në një lidhje.

Postuar: 19/04/2019 - 09:33

Prej kohësh përflitet se janë bashkë, por kjo deklaratë e fundit na i ka shtuar akoma më shumë dy

Postuar: 19/04/2019 - 08:34

Ajo është padyshim një ndër aktoret më të bukura dhe më të dashura për publikun.

Postuar: 19/04/2019 - 07:53

  Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku feston ditën e sotme ditëlindjen dhe ka mbushur

Postuar: 18/04/2019 - 19:40

Modelja Oriola Marashi është një nga modelet më të përfolura.

Postuar: 18/04/2019 - 19:14

Aktori i mirënjohur Bujar Asqeriu pasditen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Rudina&rdquo

Postuar: 18/04/2019 - 18:12

Ermonela Jaho tashmë është këngëtarja me e preferuar dhe ylli fluturues për operat me famë botëro