Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Femra që lidhet me një kriminel për lekë është kafshë”, ish-banorja e ‘Big Brother’ bën deklaratën e fortë dhe i lë të gjithë pa fjalë: Mos i fut të gjitha në një thes!

Postuar: 12/11/2019 - 14:58

Që në daljen e saj të parë në spektaklin “Big Brother” u bë shumë e famshme.

Ndonëse kanë kaluar shumë kohë që pas pjesëmarrjes së saj në spektaklin e njohur Rike Roçi vazhdon ende të komentohet në media.

Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjetin social Instagram nga ku zhvillon herë pas herë pyetje – përgjigje me ndjekësit e saj gjë të cilën e ka bërë dhe ditën e djeshme.

Rike ju ka dhënë mundësinë të pyesin për çfarë të dojnë dhe më pas i’u ka kthyer përgjgije.

Pyetjet ishin të shumta por kishte dhe të njëjta siç ishte: Shumë vjaza të bukura janë lidhur me kriminela për lekë, po ti?

Rike i ka dhënë përgjigjen e prerë:

‘Mos i fut të gjitha në një thes. Unë nuk gjykoj asnjë. Por aman femra që lidhet për lekë, ajo nuk është një femër por kafshë. Ka edhe nga ata që nuk i intereson leku por duan me zemër. Varet…nuk janë të gjitha njësoj’, është përgjigjuar ajo.

Ndërkohë dhe një tjetër i ka bërë të njëjtën pyetje por Rike ka treguar se nuk do lidhej kurrë me një njeri të tillë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 22:19

Ditën e sotme është ndarë nga jeta aktori i famshëm Danny Aiello në moshën 86 vjeçare. Aiello, i njohur për rolet e tij në filmat Do The Right Thing dhe The Godfather Part II, ka vdekur në moshën 86 vjeçare.

Postuar: 13/12/2019 - 21:21

Aktorja, Eva Alikaj ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka fol

Postuar: 13/12/2019 - 19:32

Aktorja e njohur shqiptare Eva Alikaj ka treguar në emisionin “Pasdite me Rudinën”, s

Postuar: 13/12/2019 - 19:31

Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe ka treguar me anë të postimeve të ndryshme n

Postuar: 13/12/2019 - 19:16

Këngëtarja shqiptare Loredana Zefi është bërë pjesë e listës së personazheve zviceranë më të kërk

Postuar: 13/12/2019 - 18:17

Manjola Nallbani është “sulmuar” nga një tufë me pata gjatë xhirimeve të videoklipi