BREAKING NEWS

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas deklaratës tronditëse të ish-këshilltarit Bolton dhe zbulon çfarë e pret presidentin

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas
x

Gossip

“Femra që lidhet me një kriminel për lekë është kafshë”, ish-banorja e ‘Big Brother’ bën deklaratën e fortë dhe i lë të gjithë pa fjalë: Mos i fut të gjitha në një thes!

“Femra që lidhet me një kriminel për lekë

Që në daljen e saj të parë në spektaklin “Big Brother” u bë shumë e famshme.

Ndonëse kanë kaluar shumë kohë që pas pjesëmarrjes së saj në spektaklin e njohur Rike Roçi vazhdon ende të komentohet në media.

Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjetin social Instagram nga ku zhvillon herë pas herë pyetje – përgjigje me ndjekësit e saj gjë të cilën e ka bërë dhe ditën e djeshme.

Rike ju ka dhënë mundësinë të pyesin për çfarë të dojnë dhe më pas i’u ka kthyer përgjgije.

Pyetjet ishin të shumta por kishte dhe të njëjta siç ishte: Shumë vjaza të bukura janë lidhur me kriminela për lekë, po ti?

Rike i ka dhënë përgjigjen e prerë:

‘Mos i fut të gjitha në një thes. Unë nuk gjykoj asnjë. Por aman femra që lidhet për lekë, ajo nuk është një femër por kafshë. Ka edhe nga ata që nuk i intereson leku por duan me zemër. Varet…nuk janë të gjitha njësoj’, është përgjigjuar ajo.

Ndërkohë dhe një tjetër i ka bërë të njëjtën pyetje por Rike ka treguar se nuk do lidhej kurrë me një njeri të tillë.