BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Gossip

Fenomeni i Luizit kalon kufijtë e çdo imagjinate, tregtarët në Shkodër shpalosin ‘shpirtin e marketingut’ edhe te fruta e perimet. Publikohen FOTOT që po bëjnë xhiron e rrjetit

Fenomeni i Luizit kalon kufijtë e çdo imagjinate, tregtarët

Suksesi i këngëtarit shkodran Luiz Ejlli, i cili ka thyer çdo rekord shikueshmërie në vetëm një muaj, është kthyer edhe tashmë edhe në një mundësi për të bërë humor edhe me tregtinë.

Dhe nuk kishte si të ndodhë ndryshe, shkodranët nuk e kursejnë humorin tashmë jo vetëm ndaj Luizit, por edhe ndaj banorëve të tjerë, duke i krahasuar me frutat që ata përfaqësojnë.

Banania Luiz, mandarina Kiara, portokalli Efi, apo specat Tea janë disa nga markat që kanë pushtuar tregun e frutave në Shkodër.

Fenomeni i Luizit kalon kufijtë e çdo imagjinate, tregtarët Fenomeni i Luizit kalon kufijtë e çdo imagjinate, tregtarët Fenomeni i Luizit kalon kufijtë e çdo imagjinate, tregtarët Fenomeni i Luizit kalon kufijtë e çdo imagjinate, tregtarët