BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Gossip

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i bëjnë surprizën e bukur që në mëngjes Viktorias, ja çfarë i dhuruan vogëlushes (FOTO)

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Me rastin e Festës së Fëmijëve, 1 Qershorit, Rudina Dembacaj i ka përgatitur një surprizë vogëlushes së saj Viktorias dhe këtë e ka zbuluar me postimet e fundit në Instagram.

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Rudina i ka blerë Viktorias një biçikletë rozë dhe një monopat, të cilat i ka vendosur në dhomë. Vogëlushja shfaqet shumë e lumtur kur sheh dhuratat teksa pjesë në këtë surprizë ka patur edhe Marku. Ky i fundit shfaqet duke u kujdesur për Viktorian, e cila mezi pret të mësojë biçikletën.

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Në një postim tjetër Rudina tregon se i ka blerë Viktorias edhe dhurata të tjera, me të cilat ajo shfaqet duke luajtur.

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Festa e '1 Qershorit', Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj i

Më të lexuarat