BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

Festë e çmendur/ Armina Mevlani ceremoni madhështore në ditën e veçantë të jetës së saj: Nuk mund të isha më e lumtur se kaq (Publikohen fotot që të lënë pa fjalë)

Festë e çmendur/ Armina Mevlani ceremoni madhështore në

Me një festë madhështore dhe të organizuar në mënyrë të veçantë dhe të detajuar, blogerja shqiptare Armina Mevlani ka festuar ditën e djeshme 30-vjetorin e saj të lindjes. Në festë e saj dhe nën ritmin e muzikës kanë qënë të ftuar miqtë dhe të afërmit e saj.

Armina i ka ndarë në rrjete sociale disa momente nga atmosfera e bukur e festës së saj e cila ishte e mbushur me buqeta lulesh dhe mes urimeve të shumta ajo ka shkruar: “Jam falenderuse për çdo ditë të jetës.”

Festë e çmendur/ Armina Mevlani ceremoni madhështore në

Festen Armina e ka titulluar “Under the Sea” pra si “Nën ujore” dhe ajo është veshur si një sirenë me një fustan të gjatë, që shndërit duke pozuar në një guaskë.

Festë e çmendur/ Armina Mevlani ceremoni madhështore në

Festë e çmendur/ Armina Mevlani ceremoni madhështore në

Më të lexuarat