BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Gossip

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, moderatori ndan momentin e ëmbël (FOTO)

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, moderatori ndan momentin e

Në familjen e moderatorit Ardit Gjebreasot ka festë. E vogla e tyre Anna feston sot ditëlindjen e saj të 12-të.

Koha po kalon shpejt dhe Anna është kthyer tashmë në një zonjushë të vogël, e cila feston ditëlindjen e dymbëdhjetë.

Tashmë, ajo ka edhe një llogari personale në Instagram dhe ka ndarë surprizën e parë të ditës së saj speciale, një tortë të dedikuar me qirinjtë me numrin dymbëdhjetë.

“E gëzofsha ditëlindjen”- shkruan Anna krahas fotos ku etiketon familjarët e saj.

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, moderatori ndan momentin e

I pari që e ka uruar në rrjete sociale ishte vëllai i saj i madh, Joni, i cili ka ndarë një foto të vjetër motër e vëlla.

“Gezuar ditelindjen dashuria ime vogel ”- ka shkruar Joni krahas fotos së ëmbël me motrën e tij më të vogël.

Këtë foto e ka ripostuar në llogarinë e tij edhe producenti Gjebrea, i cili ka zgjedhur ta urojë kështu të voglën, duke shpërndarë foton e fëmijëve të tij.

Arditi është tepër i lidhur me të bijën dhe këtë e tregon shpesh në rrjete sociale. Ata janë miqtë më të mirë të njëri-tjetrit dhe Anna, si qershia mbi tortë, është gjithmonë kryefjala e shtëpisë së tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Më të lexuarat