BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, moderatori ndan momentin emocionues (FOTO)

Festë në familjen e Ardit Gjebreas, moderatori ndan momentin

Në familjen e moderatorit dhe producentit të njohur shqiptar, Ardit Gjebreas, sot ka festë.Djali i tij i madh, Joni, feston ditëlindjen.

Megjithëse s’kanë mundur të jenë dot të gjithë bashkë, ata janë lidhur me një videocall.

Gjebrea ndau në llogarinë e tij në Instagram foton e familjes së bashkuar nga ekrani i telefonit, teksa i uron të birit ditëlindjen:

“Gëzuar ditëlindjen Jon Gjebrea! E bekuar qoftë çdo ditë e jetës tënde”- shkruan ai.

Pavarësisht faktit që janë të ndarë fizikisht, buzëqeshjet mes tyre nuk kanë munguar

Kujtojmë se pak më herët, moderatori arriti të fitojë betejën me Covid-19.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)