BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

Festë në familjen e trashëgimtares së ‘Top Channel’, Sara Hoxha publikon foton e ëmbël dhe bën dedikim emocionues

Festë në familjen e trashëgimtares së ‘Top

Në familjen e trashëgimtares së ‘Top Channel’, Sara Hoxhës dhe moderatorit Ledion Liço sot ka festë. Djali i tyre i vogël, Roman feston ditëlindjen e tij të dytë.

Pikërisht në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim emocionues nga mami Sara, e cila na ka njohur edhe me disa nga karakteristikat e djalit të saj.

Festë në familjen e trashëgimtares së ‘Top

 “Roman ti je një fëmijë i dytë tipik. Ti nuk ha ushqimet që janë në ata librat e trashë të këshillave, as nuk e ke përvetësuar trajnimin e gjumit dhe le ta themi se ti je një “bebe Covid”, që e njeh pak jetën jashtë shtëpisë. Ti nuk e njeh frikën dhe se di sa herë ma ke bërë zemrën të më rrah fortë. Të dua pambarimisht, shkruan Sara në dedikimin e saj, duke ndarë kështu emocionet e saj me të gjithë fansat.

Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve të quajtur, London dhe Roman, të cilët ndryshe nga prindërit e tyre nuk janë të ekspozuar për publikun.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Më të lexuarat