BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Festë në shtëpinë e moderatores së njohur të Top Channel, Bieta Sulo publikon videon emocionuese, shikoni surorizën e bukur që i ka bërë vogëlushit të saj dhe pamjet e mrekullueshme nga vila

Festë në shtëpinë e moderatores së njohur të Top

Moderatorja e njohur e Top Channel, Bieta Sulo, ka ndarë një video sa të bukur po aq edhe emocionuese të djalit të saj që feston katër vjetorin.

Bieta ka menduar ta surprizojë të voglin e tyre duke i bërë bashkë të katër gjyshërit e tij. Në postimin në rrjetin social Instagram, ajo shfaqet me Kroin në krahë duke ngjitur shkallët brenda vilës së saj, e më pas e surprizon të voglin me të gjithë gjyshërit e tij të cilët e presin ne tavolinë me tortën me personazhet e tij të preferuar.

Festë në shtëpinë e moderatores së njohur të Top

Bieta thekson se dy nga të moshuarit e kanë kaluar koronavirusin, e dy të tjerë janë vaksinuar prandaj grumbullimi në shtëpi për të festuar ditëlindjen e djalit nuk përben asnjë rrezik të përhapjes së virusit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)