BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

Festë në shtëpinë e Rudina Magjistarit, moderatorja ndan pamjet e ëmbla me të bijën: Rrezja ime e diellit! (FOTO)

Festë në shtëpinë e Rudina Magjistarit, moderatorja ndan

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Rudina Magjistarit. E bija, Mia feston 5-vjetorin dhe moderatorja nuk i ka kursyer fotot në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto të tortës së ditëlindjes, ku shihet numri pesë me ngjyra të ndryshme. Në foton tjetër, shihet Mia duke vizatuar dhe ngjyrosur.

"Gëzuar ditëlindjen, Mia! Vajza ime e vogël e mrekullueshme, rrezja ime e diellit", ka shkruar Rudina krahas fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday, Mia! ?? #turning5 #myamazinglittlegirl #mysunshine

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Më të lexuarat