BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Festë në shtëpinë e Xhensilës, në mesnatë e surprizoi ajo që nuk e priste! Sa vjeç mbushi këngëtarja e njohur?

Festë në shtëpinë e Xhensilës, në mesnatë e

Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e saj të 28-të. Përveç talentit të saj në muzikë, me ëmbëlsinë që e karakterizon dhe pozitivitetin që përcjell, këngëtarja bukuroshe ka ditur të hyjë në zemrat e publikut shqiptar, dhe urimet nga fansat nuk kanë munguar.

Festë në shtëpinë e Xhensilës, në mesnatë e

Por, sigurisht surprizat live kur ora shënoi 00:00, Xhensila i mori nga personat e saj në të afërt.Yllin e “Çelsi i Zemrës” e ka surprizuar e para në mesnatë motra e saj Alba, me lule dhe ëmbëlsira, pavarësisht se të gjithë prisnin të ishte Besi.

Festë në shtëpinë e Xhensilës, në mesnatë e

Më të lexuarat