Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Festoi 24 vjetorin e lindjes, këngëtarja e njohur shqiptare merr dhuratën që çdokush do e ëndërronte

Postuar: 22/08/2019 - 14:49

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24. E kjo ditëlindje e ka gjetur Duan të lumtur duke shijuar ditët e fillimit të lidhjes me Anëar Hadid, 20-vjeçarin që me profesion është model, si nëna dhe motrat e tij, Gigi dhe Bella Hadid.

Dua dhe Anëar po kalojnë gjithë kohën bashkë, kudo që po shkojnë, e nuk kishte si të ndodhte ndryshe në ditëlindjen e Duas. Ata kanë zgjedhur të kalojnë edhe këtë ditë bashkë, duke u relaksuar pranë një pishine.

Kurse Anëar është përkujdesur që Duas t’i bëjë një dhuratë shumë të veçantë për ditëlindje. Ai i ka gjetur një gur të çmuar, me ngjyrë të kaltër të bukur. Kjo është padyshim dhurata më e veçantë që këngëtarja ka marrë ndonjëherë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2019 - 20:13

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Postuar: 19/09/2019 - 18:31

Në vitin 2013, projekti muzikor i titulluar "Të ka lali shpirt", arriti të shndërrohej

Postuar: 19/09/2019 - 15:42

Koncerti “Tingujt e Çarshisë”, i mbajtur për 3 ditë me rradhë në kryeqytetin e Maqedo

Postuar: 19/09/2019 - 15:30

Kujt i ndodh të takojë mbretëreshën Elizabeth duhet ta dijë mirë këtë rregull.

Postuar: 19/09/2019 - 09:59

Të flasësh për problemet e shëndetit mendor, tashmë nuk konsiderohet më dhe aq tabu!

Postuar: 19/09/2019 - 09:31

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka nisur në Amfiteatrin e Tiranës koncertin për të cili

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e s