BREAKING NEWS

La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet gazetari nga zëdhënësi rus i mbrojtjes

La Stampa fut në sherr Italinë me Rusinë, kërcënohet
x

Gossip

Festoi 24 vjetorin e lindjes, këngëtarja e njohur shqiptare merr dhuratën që çdokush do e ëndërronte

Festoi 24 vjetorin e lindjes, këngëtarja e njohur shqiptare merr

Këngëtarja Dua Lipa po feston sot ditëlindjen e saj të 24. E kjo ditëlindje e ka gjetur Duan të lumtur duke shijuar ditët e fillimit të lidhjes me Anëar Hadid, 20-vjeçarin që me profesion është model, si nëna dhe motrat e tij, Gigi dhe Bella Hadid.

Dua dhe Anëar po kalojnë gjithë kohën bashkë, kudo që po shkojnë, e nuk kishte si të ndodhte ndryshe në ditëlindjen e Duas. Ata kanë zgjedhur të kalojnë edhe këtë ditë bashkë, duke u relaksuar pranë një pishine.

Kurse Anëar është përkujdesur që Duas t’i bëjë një dhuratë shumë të veçantë për ditëlindje. Ai i ka gjetur një gur të çmuar, me ngjyrë të kaltër të bukur. Kjo është padyshim dhurata më e veçantë që këngëtarja ka marrë ndonjëherë.