BREAKING NEWS

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i fuqishëm nga Yuri Kim

SPAK sekuestron pasuritë e Adriatik Llallës, vjen paralajmërimi i
x

Gossip

Festoi 27-vjetorin e ditëlindjes, Lori Hoxha zbulon dhuratën unike që mori nga Sara: Kam qenë duke luftuar në beteja të vogla në heshtje...

Festoi 27-vjetorin e ditëlindjes, Lori Hoxha zbulon dhuratën unike

Para disa ditësh , blogerja e njohur Lori Hoxha festoi 27-vjetorin. Në ditën e saj të veçantë, ajo organizoi një festë si në përralla, me dekor fluturash.

Lori mori urime dhe dhurata të shumta nga familjarët, miqtë dhe të ftuarit. Së fundmi, me anë të një postimi në rrjete sociale, blogerja ka treguar dhuratën speciale të së motrës, Sarës.

Ajo i ka dhuruar një ditar, në të cilin Lori mund të shkruajë çdo gjë që ka në mendjen e saj.

“Sara Hoxha më dha këtë për ditëlindje. Kam qenë duke luftuar në beteja të vogla në heshtje për një kohë të gjatë dhe me sa duket ditari ndihmon. Po e lë këtë këtu për këdo që ka nevojë.  Jam në ditën e katërt. Po përpiqem ta kthej në një zakon”, ka treguar Lori.

Festoi 27-vjetorin e ditëlindjes, Lori Hoxha zbulon dhuratën unikeFestoi 27-vjetorin e ditëlindjes, Lori Hoxha zbulon dhuratën unike

Më të lexuarat