BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt “ndarjes”, reagon për herë të parë Armina Mevlani

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt

Pas super festës së Armina Mevlanit menjëherë filluan dyshimet se mes saj dhe Shkëlzen Berishës ka patur një “krisje”.

Do të thoni ju nga filluan të gjithë këto spekulime?! Epo, në super festën e organizuar mungesa e Shkëlzenit u vu re nga të gjithë edhe në “Instagramin” e tij postimi i urimit si çdo vit tjetër mungoi, mjaftuan këto dy fakte dhe ndjekësit menjëherë dolën në përfundimin se çifti janë ndarë.

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe sapo i mbërritën në vesh këto “thashetheme” Armina reagoi. Përmes një postimi ajo ka treguar buqetat gjigande që ka marrë për ditëlindje dhe një prej tyre është nga Shkëlzeni.

 “Jam mirënjohëse për miqtë, familjen, dashurinë time që më dhuruan këto lule e që më bënë të ndihem e bekuar”, shkruan Armina.

Pra, qetësohuni mes çiftit gjithçka shkon “vaj” dhe këtë vit Shkëlzeni ka preferuar ta urojë partneren e tij në privat.

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt

Më të lexuarat