BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt “ndarjes”, reagon për herë të parë Armina Mevlani

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt

Mungesa e një urimi publik për Armina Mevlanin në ditën e saj të lindjes nga Shkëlzen Berisha, nxiti thashethemet se çifti i njohur janë ndarë.

Por blogerja i ka dhënë fund çdo aludimi në një video të publikuar nga festa e organizuar në Instagram.

Arminës i është drejtuar sërish pyetja a është ndarë me Shkëlzenin në rubrikën në Instagram.

“Lajme false, jemi bashkë dhe shumë të lumtur”-shkruan Armina. Ajo është pyetur dhe nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje dhe ka zbuluar së është natyrale siç e ka bërë Zoti.

Festoi ditëlindjen pa Shkëlzenin dhe u përfol se janë drejt

Më të lexuarat