BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

Festoi dje ditëlindjen, Blendi Fevziu merr surprizën emocionuese nga personi që është gati ‘ta pushojë’ që sot nga puna (VIDEO)

Festoi dje ditëlindjen, Blendi Fevziu merr surprizën emocionuese nga

Gazetari Blendi Fevziu ka festuar dje ditëlindjen e tij të 51-të. Kjo ka qenë një ndër ditëlindjet më të veçanta për të, teksa është përballur në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ me një surprizë emocionuese.

I ftuar për të dytën herë në “anijen” e Piter Panit, autori dhe moderatori i “Opinion”, para se të ndante me publikun disa prej kujtimeve nga udhëtimet dhe aventurat e tij nëpër botë, u surprizua nga kjo tortë që stafi i Piter Pan i kishte përgatitur.

Festoi dje ditëlindjen, Blendi Fevziu merr surprizën emocionuese nga

Mirëpo surpriza nuk mbaronte këti, pasi tortën ia solli ai që pretendon t’i zërë vendin pas disa vitesh, vogëlushi Deon.

Duke e falënderuar për surprizën, Blendi i tha se ishte gati t’ia linte vendin Deonit: “Sa të rritesh edhe pak…”, – i tha ai Deonit pas pyetjes së këtij të fundit “kur do ma japësh atë emisionin?”

“Po unë nuk ta jap, atë duhet ta fitosh vetë…” – vijoi Blendi me shaka duke e ngacmuar 7-vjeçarin, i cili, me siguri, pas disa viteve, do të jetë në ekran njëlloj si Blendi.

Më të lexuarat