Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Festoi dje ditëlindjen, nuk do ta besoni se sa vjeç bëri Valbona Selimllari (Urimi i së bijës i surprizoi të gjithë)

Postuar: 24/05/2019 - 08:59

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari festoi dje ditëlindjen.

Mesa duket në këtë ditë të veçantë urimet e para Valbonës i kanë ardhur nga fëmijët e saj.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar kartolinën e urimit që i kishte përgatitur vogëlushja Vivian.

“Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë. Dashuri!”- shkruhet në postimin e fundit të bukuroshes në Instagram.

Por e dini se sa vjeç mbushi dje Valbona? Edhe pse na duket e pabesueshme ajo ka mbushur plot 46 vjeç.

Duket sikur koha ka ndaluar për Valbonën pasi ajo vazhdon të jetë po aq e bukur si shumë vite më parë kur mbante kurorën e Missi-t.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranuar publikisht që është homoseksual.

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.