BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Festoi sot ditëlindjen, ja sa vite mbush “bilbili” shkodran i këngës popullore, Bujar Qamili

Festoi sot ditëlindjen, ja sa vite mbush “bilbili” shkodran i

Sot për këngëtarin e njohur të muzikës popullore, Bujar Qamili është një ditë e veçantë.

Ai feston ditëlindjen e tij dhe mbush plot 57 vite. Ndonëse ka shumë dekada në skenë, Bujari ngelet po aq i preferuar për publikun sa në daljet e para.

Bilbili shkodran është gjithashtu një nga më të kërkuarit e çifteve të reja, të cilët e zgjedhin ta kenë pjesë e gezimit të tyre në ditën e dasmës. Kujtojmë që projekti i fundit i sjellë nga këngëtari është ‘Goca gjithë lezet’.

Më të lexuarat