BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

Festojnë 36-vjetorin e martesës, Agron Llakaj i bën surprizën e bukur bashkëshortes (FOTO)

Festojnë 36-vjetorin e martesës, Agron Llakaj i bën

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj dhe bashkëshortja e tij Kostandina festojnë 36-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë Agroni ka vendosur ta surprizojë bashkëshorten me një urim publik.

Aktori ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me bashkëshorten, mbesën dhe nipin.

“36 vjet martese…E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira , le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…,e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! Gezuar !”, shkruan Agroni.