BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Festojnë ditëlindjet në të njëjtën ditë, Arbana publikon mesazhin emocionues për Eduartin (Foto)

Festojnë ditëlindjet në të njëjtën ditë,

Arbana dhe Eduarti kanë ditëlindjen në të njëjtën ditë, pikërisht sot më më datë 7 maj. Në këtë ditë të veçantë Arbana si kurrë më parë e ka lëshuar pak dorën dhe ka postuar një foto private.

Çifti ka pozuar duke u puthur gjatë një udhëtimi të tyre me biçikleta.

'Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua!", shkruan Arbana.

Festojnë ditëlindjet në të njëjtën ditë,