BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Gossip

Feston ditëlindjen, Rudina Dembacaj e nis ditën me dedikimin prekës: Babi sot tek dera e spitalit...(FOTO)

Feston ditëlindjen, Rudina Dembacaj e nis ditën me dedikimin

Një ditë e veçantë është sot për Rudina Dembacajn. Aktorja feston sot ditëlindjen e saj të 33-të në një moment tepër delikat për shëndetin e babait të saj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Rudina shkruan se ditëlindjen do ta kalojë në derën e spitalit, duke i treguar të atit se e do shumë, dhe se është i vetmi person që ka ardhuruar gjithmonë.

“Ditelindja ime sot, do jete tek dera e spitalit, duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!”, shkruan aktorja në një postim në Instagram.

 Kohët e fundit ajo ka ndarë disa foto të të atit, ku duket se gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë, ç’ka ka bërë që të reflektohet dhe në dedikimet e vetë aktores së humorit.

Po ashtu ajo ka bërë së fundi dhe një tatuazh, në pjesën e shpatullës, që ia ka dedikuar pikërisht babait të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ditelindja ime sot,do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!❤️

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on