Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni se sa vjeç bën Renato Mekolli: Hera e fundit që e tregoj moshën!

Postuar: 19/11/2019 - 12:14

Shefi i kuzhinës më i komentuar në media për deklaratat e tij të bujshme e sherret me konkurrentët e "Hell's kitchen", Renato Mekolli feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të rëndësishme, Renato ka vendosur të tregojë moshën me anë të një postimi në Instagram ku shkruan se kjo është hera e fundit që e tregon sa vjeç është.

Renato mbush sot 37 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga ndjekësit.

"37 Vjeç, 19/11/1982. Faleminderit familjen time dhe ty o zot për çdo gjë në jetën time ! Kam gjithçka kam dashur në këtë jetë, çfarë nuk kam akoma nuk e kam dashur shumë fort (Hera e fundit që them sa vjeç jam ,nga ky moment jam vetëm 30 vjeç). E di që më doni prandaj dhe komentet i keni të hapura sot", shkruan Renato.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 17:40

Një lajm i trishtë vjen nga bota e muzikës, ku raportohet se reperi i famshëm Juice WRLD është ndarë nga jeta.

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu