Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Gossip

“Fifi ti je?”/ Nuk njihet më! Pamja e fundit e këngëtares së njohur me belin e hollë duket e pabesueshme! Ndryshimi drastik na la pa fjalë (FOTO)

“Fifi ti je?”/ Nuk njihet më! Pamja e fundit e

Fifi nuk ka pasur kurrë komplekse për trupin e saj edhe pse dashje pa dashje është bërë shpesh pjesë e mediave për format e trupit. 

Por ndryshimi që do shikoni në këtë foto duket i pabesueshëm, pasi këngëtarja e njohur po ndryshon sa hap e mbyll sytë. Fifi është dobësuar tej mase dhe mjafton të shohim belin e saj të hollë në foton e fundit të publikuar në Instagram, që i ka lënë të gjithë fansat e saj pa fjalë.

“Fifi, motër ti je”?, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër thekson sesa shumë është dobësuar.

Ajo ka treguar në intervista të ndryshme se kilogramët e tepërt po i sillnin probleme serioze shëndetësore. Autorja e hiti “Zhurëm” ka nisur rrugën e gjatë të ndryshimit, pasi ka vendosur të humbasë disa kilogramë dhe kjo për shkak të shëndetit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Say what?

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Its the vitamine sea effect ????

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me no need make up to feel myself ????

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on