BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

Fifi u largua nga 'Big Brother VIP', reagon për herë të parë opinionistja Balina Bodinaku

Fifi u largua nga 'Big Brother VIP', reagon për herë të

Ditën e djeshme Fifi u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Këngëtarja e mori këtë vendim pas disa problemeve shëndetësore dhe pas incidentit të së martës, kur i ra të fikët.

Ky vendim u komentua sot nga opinionistja Balina Bodinaku, e cila tha se i bëhet qejfi që Fifi vendosi veten para gjithçkaje.

“M’u bë qejfi që Fifi vendosi veten para gjithçkaje. Këto ditë kam pasur reagime të ndryshme, reagime dashurie dhe urrejtje. Big Brother është lojë, nuk ka pse të kthehet në fushë-betejë. Unë besova se Fifi do ta merrte këtë vendim për veten e saj”, u shpreh ajo.

Kujtojmë se Balina i referohet reagimeve në lidhje me debatin që kishte me Fifin të martën kur asaj i ra të fikët.