BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Gossip

"Fiki pak kamerat tani", takim i zjarrtë mes Fatjonit dhe Melisës: Kujdes me këmbët, se jam tip emocional

"Fiki pak kamerat tani", takim i zjarrtë mes Fatjonit dhe

Emisioni i sotëm i “Për’puthen” nisi me një takim të zjarrtë mes Fatjonit dhe Melisës, ku ajo që ra në sy ishin ngacmimet e tyre gjatë gjithë kohës. Po ashtu nuk munguan as përqafimet dhe puthjet, ndërsa Fatjoni i kërkoi Melisës të bëjë kujdes me prekjen me këmbë, pasi është emocional.

"“Kujdes me këmbët, se un jam tip emocional dhe do fikim kamerat pastaj (Melisa e prek), fiki pak kamerat tani.”

Ndërsa përqafoi më pas Melisën.

Më të lexuarat