BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Gossip

Fiks si gjithë bashkëshortët shqiptarë/ Ermal Mamaqi e thotë troç për çfarë zihet më shumë me Amin

Fiks si gjithë bashkëshortët shqiptarë/ Ermal Mamaqi e

Ermal Mamaqi ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në Kurthin e Piter Panit”, ku vogëlushët i drejtuan pyetje të ndryshme dhe rreth jetës private.

Një prej tyre e pyeti se përse zihet më shpesh me Amin dhe Ermali nuk hezitoi t’i përgjigjej. Ai tha se zihen për detyrat e Joelit pasi kërkon ta ndihmojë më shumë.

“Për detyrat e Joelit. Kërkon që ta ndihmoj më shumë. Po unë pak kam mësimet e mia, çuni le t’i bëjë vetë”, u shpreh producenti.

Më të lexuarat