BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Pas Llallës fshihen Meta dhe Berisha, dënimi i ish-kryeprokurorit kambanë alarmi edhe për ta, po shkohet tek të paprekshmit

Romeo Kara: Pas Llallës fshihen Meta dhe Berisha, dënimi i
x

Gossip

“Filloi të dilte tym”/ Këngëtari i njohur shqiptar pëson incidentin e rëndë gjatë fluturimit: I dërgova motrës të gjitha…

“Filloi të dilte tym”/ Këngëtari i njohur shqiptar

Alban Ramosaj ka ndarë në rrjetet sociale një moment të frikshëm që ka përjetuar sot gjatë fluturimit. Ai madje shkroi se mund edhe të mos fluturojë për pak kohë.

“Sapo i mbijetova një fluturimi në të cilin shasia e avionit nuk funksiononte dhe në momentin që punoi, ishte përpara se të preknim tokën dhe ne ishim të detyruar të fluturonim sërish sepse kishte një tjetër aeroplan në pistë dhe sikur kjo të mos mjaftonte, nisi të dilte tym nga krahu i djathtë. Jam mirë, fizikisht”, postoi Ramosaj në Twitter.

“Filloi të dilte tym”/ Këngëtari i njohur shqiptar

Më tej, ai ka bërë edhe diçka tjetër që kur e mendojmë, na frikëson të gjithëve, siç është t’i japim dikujt fjalëkalimet e rrjeteve sociale. Në këtë rast, ai ia ka dërguar motrës së tij, Beatriksit.

“Gjithashtu, ndërsa ishim pranë tokës, i dërgova motrës të gjitha kodet e mia, fjalëkalimet dhe shifrat e bankës. Kthehem menjëherë sapo të fshij mesazhet”.

Në InstaStory, Albani e shoqëroi foton me shkrimin “Ju plaçin syt atyre me sy t’keq”, ndërsa në tjetrën ai postoi një video ku tregon se është shëndoshë e mirë dhe mendohet se mund të jetë në Spanjë, ku tashmë qëndron prej kohësh.

“Filloi të dilte tym”/ Këngëtari i njohur shqiptar