BREAKING NEWS

Pas ultimatumit të ambasadores Yuri Kim, Gjykata i jep goditjen finale ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla

Pas ultimatumit të ambasadores Yuri Kim, Gjykata i jep goditjen finale
x

Gossip

Filluan shëtitjet me karrocë, moderatorja Arbana Osmani pozon për herë të parë me të birin dhe ka dy fjalë për partnerin e saj (FOTO)

Filluan shëtitjet me karrocë, moderatorja Arbana Osmani pozon për

Moderatorja Arbana Osm,ani u bë nënë për herë të dytë pak ditë më parë. Ajo solli në jetë një djalë që e pagëzoi me emrin e veçantë Diell.

Filluan shëtitjet me karrocë, moderatorja Arbana Osmani pozon për

Pak çaste më parë, Arbana ka ndarë foton e parë me të birin gjatë një shëtitjeje. I vogli ndodhet në karrocë, ndërsa fotoja është shkrepur në natyrë nga Eduarti.

"Benefitet e të pasurit një artist në familje: foto të bukura pa mundim", ka shkruar Arbana krahas fotos.

Filluan shëtitjet me karrocë, moderatorja Arbana Osmani pozon për

Më të lexuarat