BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x
BREAKING NEWS

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit, përfundon akti i ekspertimit për Gerti Shehun, ja kërkesa e papritur e Prokurorisë

Goditi Sali Berishën me grusht në protestën e 6 dhjetorit,
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari, policia zbardh detajet

Plas sherri në Vlorë, plagoset me thikë 64-vjeçari,
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i sigurisë zbardh skenarin për Veriun e Kosovës

Çfarë pritet të ndodhë të hënën? Eksperti i
x
BREAKING NEWS

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e pëson keq 38-vjeçari

Gati për atentat? Lëvizte i armatosur në bregdetin e Borshit, e
x
BREAKING NEWS

“Si kanë gdhirë bimët sot, ishalla nuk na i presin or burrë”/ Klodiana Lala zbardh përgjimet e trafikantëve të drogës në Krujë

“Si kanë gdhirë bimët sot, ishalla nuk na i presin or
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’ në akuza të rënda: Si krimineli në vendin e krimit! E pritën ashtu si ai e meriton

Vizita e Ramës në Lazarat, deputeti i PD ‘shpërthen’
x

Gossip

“Fjalim palidhje fare mbrëmë”/ Dalina Buzi nuk përmbahet ndaj Arbanës dhe Produksionit, gazetarja i injoron dhe tregon arsyen e vërtetë të asaj që ndodhi në ‘BBV’ (VIDEO)

“Fjalim palidhje fare mbrëmë”/ Dalina Buzi nuk

Dalina Buzi shpesh reagon për tema që prekin opinionin publik si përshembull Big Brother Vip që ka superuar çdo hall shqiptar.
Mbrëmë menduam se do kishte Prime, ai filloi, por zgjati shumë pak.
Aq sa për të dëgjuar monologun e prezantueses dhe informimi që u bëri banorëve rreth situatës.

Peshën e rëndë të zgjedhjes jua lanë banorëve të cilët me lot ndër sy nuk kuptonin se si mund ta merrnin ata vendimin për të vazhduar ose jo kur ata janë brenda dhe nuk e kanë idenë e asaj që ndodh jashtë.
A nuk supozohet se produksioni merr vendime të kësaj rëndësie sepse ka atë që banorët se kanë?Pra, informacionin!

Në lidhje me këtë situatë ka reaguar edhe Dalina Buzi ku sipas gazetares fjalimi i Arbanën në hyrje të emisionit iu duk palidhje.

Ndiqni videon: