BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Gossip

Fjolla Morina ende në ‘arrest shtëpie’, partneri i bën gjestin surprizë (FOTO)

Fjolla Morina ende në ‘arrest shtëpie’, partneri i

Fjolla Morina disa ditë më parë zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin kosovar Fisnik Syla.

Ai i bëri edhe një propozim mjaft romantik me trëndafila dhe një unazë shumë të bukur.

Mirëpo mesa duket Fisniku qenka jo vetëm fisnik, por dhe romantik, pasi nuk resht së surprizuari këngëtaren e njohur. Fjolla ka publikuar një foto në Instastoy ku shfaqet me një tufë lulesh në dorë.

“Zemra ime më surprizon çdo ditë”, shkruan Fjolla.

Fjolla Morina ende në ‘arrest shtëpie’, partneri i