Gossip

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e dashurisë me Fisnik Sylën, reagon bashkëshortja e biznesmenit: Më shkatërroi familjen!

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e dashurisë me Fisnik Sylën, reagon

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Fjolla Moria zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Besnik Sylaj, sëbashku me të cilin u arrestua në Morinë për armëmbajtje pa leje. Fjolla i bëri një dedikim dashurie Sylës ku shprehej se dashuria e tyre fitoi mbi gjithçka.

"Thone qe 'Ne dashuri fiton kush iken'. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua", shkruante Fjolla.

Fisnik Syla është baba i dy fëmijëve, ndërsa n’Zoom.biz shkruan se bashkëshortja e Fisnikut ka treguar se ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrëdhënie sipas saj mori fund prej Fjollës.

“Atyre që deshten shkatërrimin e familjes marrshin nga jeta atë që e meritojnë”, mësohet të jetë shprehur ajo.

Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e dashurisë me Fisnik Sylën, reagon