BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Gossip

Fjolla Morinës i ndodh incidenti që nuk e priste ‘live’ në emision, Rudina Magjistari nuk përmbahet dhe...

Fjolla Morinës i ndodh incidenti që nuk e priste ‘live’

Gjatë periudhës se karantinës Fjolla Morina ka dhënë një intervistë tek Rudina Magjistari. Por teksa ka hapur skype ka ndodhur një incident.

Fjolla ka dalë mbrapsht në ekran dhe Rudina teksa nuk mbante dot të qeshurën i ka kërkuar që të kthejë telefonin.

Sigurisht qe këto janë gjëra që ndodhin në transmetim live.

Fjolla Morinës i ndodh incidenti që nuk e priste ‘live’