BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

Fjoralba Ponari, Eneda Tarifa apo Xhemi Shehu, cila është moderatorja e tij e preferuar? Salsano Rrapi i befason të gjithë me zgjedhjen e tij

Fjoralba Ponari, Eneda Tarifa apo Xhemi Shehu, cila është moderatorja

Moderatori Salsano Rrapi ka zgjedhur Xhemi Shehun si të preferuarën e tij në moderim, teksa u pyet se kë do zgjidhte mes Fjoralba Ponarit, Eneda Tarifës dhe Xhemit.

Me cilën do doje të moderoje gjithmonë Portokallinë?

“Fjoralbën e dua shumë. Por unë e kam thënë gjithmonë që dashurinë për të prezantuar e kam me Xhemi Shehun”, është shprehur Salsano Rrapi.