BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Gossip

Fjoralba Ponari flet hapur, zbulon publikisht kush është fansi i saj më i madh (Foto)

Fjoralba Ponari flet hapur, zbulon publikisht kush është fansi i saj

Fjoralba Ponari është moderatorja më e re e spektaklit të humorit të “Portokalli”. Ajo do të drejtojë këtë sezon programin krah prezantuesit dhe aktorit të njohur, Salsano Rrapit.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram, Fjoralba zbuloi edhe fansin e saj më të madh.

“I dashuri im më thotë gjithmonë se është fansi im më i madh”- përfundoi Fjoralba Ponari.

Fjoralba Ponari flet hapur, zbulon publikisht kush është fansi i saj

Më të lexuarat