BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Fjoralba Ponari ndryshon ‘look’, moderatorja e TCH nuk njihet më tani

Fjoralba Ponari ndryshon ‘look’, moderatorja e TCH nuk njihet

Pak ditë më parë, Fjoralba Ponari njoftoi se shumë shpejt do të vinte me një projekt të ri muzikor, duke ndarë një foto krah Lyrical Son në studio.


Pas këtij momenti duket se Ponari ka zgjedhur të ndryshojë ‘look’ dhe këtë e ka treguar në postimin e fundit ku shfaqet me flokë në ngjyrë karrotë.

Nuk dihet nëse ky është një ndryshim i përkohshëm apo Fjoralba do të zgjedhi këtë ‘look’ edhe në sezonin e ri televiziv, por kjo mbetet për t’u parë në javët në vazhdim.

Kujtojmë se Ponari ka treguar se do të vazhdojë të jetë pjesë e ekranit edhe pas projekteve apo impenjmeve të shumta të muzikë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You just have to be brave...

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

Më të lexuarat