BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Flet pa dorashka moderatorja shqiptare: Televizioni është një botë hipokrite, një fasadë ku s’të do njeri. Nuk do doja që vajza ime të...

Flet pa dorashka moderatorja shqiptare: Televizioni është një

Moderatorja Dajana Shabani ka deklaruar se televizioni është një botë hipokrite, që nuk do t’ia rekomandonte vajzës së vet.

“Televizioni është shumë i bukur. Sot më pyeti dikush e më tha: “Po vajza jote a do të vazhdojë për televizion? Dhe unë i ktheva një përgjigje, të cilën dua t’a ndaj me ju.

Nuk do doja që vajza ime të vazhdojë televizionin, sepse pavarsisht se televizioni ka një super magji nëse je mirë apo keq, televizioni, ekrani të bën ti harrosh të gjitha, madje të bën të shkëlqesh edhe në momentet më të këqija, por e gjitha është një fasadë.

Eshtë një botë shumë hipokrite brenda në të cilën bëjnë sikur të duan shumë fort. Është një fasadë ku edhe personi që ju shihni nëpërmjet ekranit ndoshta nuk është ashtu siç duket.

Prandaj të gjithë personat që iu duken si heronj të situatës; Mos u gaboni! Mos u nxitoni! Shikoni pak më thellë”, tha ajo.