BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

Flinte çdo natë në arkivol, njihuni me çmenduritë e aktorit të famshëm

Flinte çdo natë në arkivol, njihuni me çmenduritë e

Gary Oldman flinte në një arkivol çdo natë ndërsa përgatitej për rolin e Drakulës në filmin e Francis Ford Coppola-s për vampirët në vitin 1992, bazuar në librin legjendar të Bram Stoker. 

Aktori, 63 vjeç, luajti si Konti gjakpirës në film së bashku me Keanu Reeves, Winona Ryder dhe Cary Elëes, të cilët së fundmi ndanë faktin me The Hollywood Reporter.

“Gary flinte në një arkivol çdo natë, aq seriozisht e merrte atë”, ka treguar Cary.

Ylli i “The Princess Bride”, i cili luajti një nga gjuetarët e vampirëve në film, tregoi gjithashtu se Francis bëri që i gjithë kasti të jetonin së bashku, ndërsa Gary jetonte vetëm.

“Ne të gjithë qëndruam në shtëpitë e miqve në pronë. Francis beson se sa më shumë kohë të kalojnë aktorët së bashku, kjo do të përkthehet në ekran”, tha më tej Cary.

Pra, ai kishte të gjithë gjuetarët e vampirëve të jetonin në një pronë dhe Gary i varfër duhej të jetonte vetëm.

Nuk është hera e parë që Gary ka bërë përpjekje ekstreme për të hyrë në karakter.

Ai shtoi kilogramë në filmin e vitit 2011, Tinker Tailor Soldier Spy, dhe së fundmi ka shtuar peshë për rolin e tij si Jackson Lamb në shfaqjen Slow Horses të Apple TV.

Më të lexuarat