Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Flor Binaj tregon mënyrën si e qetësoi të birin pas lëkundjeve të forta të tërmetit

Postuar: 02/12/2019 - 20:42

Aktori i njohur i humorit, i ftuar në “Ftesë në 5” ka rrëfyer përjetimin e tij gjatë tërmetit të 26 Nëntorit.

Fillimisht aktori tregoi se sa keq e përjetoi i biri momentin kur nisën lëkundjet e fuqishme dhe se si më pas ai vetë e qetësoi duke i shpejguar se dridhjet vinin për shkak të bubullimave.

Interesant ishte edhe shpjegimi që kolegu i tij, aktori Irgen Çela, i kishte dhënë të birit, duke u përpjekur ta qetësonte.

“Më pëlqeu shumë shpjegimi i shokut tim, Irgenit, i cili i kishte thënë djalit të vet që poshtë në det janë disa pllaka që zihen me njëra-tjetrën. E djali i kishte thënë që kur të rritej, do shkonte tek ato pllakat për t’u thënë pajtohuni”, tregoi Flori.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 13:02

Moderatorja Alketa Vejsiu është tepër e angazhuar së fundmi me përgatitjet për “Festivalin e RTSH-së”, së bashku me Vera Grabockën.

Postuar: 13/12/2019 - 12:57

Ndahet nga jeta një nga këngëtarët më të njohur në Kosovë, Irfan Blakçori. Lajmin për vdekje

Postuar: 13/12/2019 - 11:07

Ndodh shpesh që personazhet e njohur të showbizit të kthehen pas në kohë, me anë të një videoje o

Postuar: 13/12/2019 - 10:44

Viti që ua ndryshoi jetën disa artistëve Viti që po lëmë pas karakterizohet me shumë ngjarje të c

Postuar: 13/12/2019 - 10:25

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme është ndarë nga jeta një nga këngëtarët më të njohur në Kos

Postuar: 13/12/2019 - 10:16

Edhe pse daljet e tij janë të rralla, Redon Makashi ka qenë protagonisti i mbrëmjes dje në Vizion