Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Flori Mumajesi do bëhet baba, pornostarja e njohur shqiptare shtatzënë me këngëtarin

Postuar: 22/10/2018 - 20:04

Flori Mumajesit po i ndodh e njëjta gjë si reperit Drake!Emisioni ‘SevenBizz’ ka zbuluar nga burime të sigurta, se ylli i filmave për të rritur, me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën e kantautorit të njohur.

 
Ajo është tashmë në muajt e fundit të shtatzënisë dhe vazhdimisht po publikon fotografi me barkun e fryrë.
 
Dhe burimet për ‘SevenBizz’ kanë thënë se fëmija që ajo po pret, është pikërisht i Flori Mumajesit, shkruan Gazeta Express.Ndërkohë edhe artisti i njohur me emrin Loco, me anë të një postimi ka uruar Albyn, duke shkruar: “Urime Alby, dëshiroj gjitha t'mirat po a s’pate mashkull ma t’mire me gjet veç Flori Mumajesi me ta fry barkun a”.
 
Madje, në rrjetin social Instagram, të dy po e ndjekin njëri-tjetrin dhe Flori është i vetmi artist shqiptar që Alby Rydes po ndjek.Ndërsa e njëjta gjë nuk po ndodh mes Florit dhe Libertës, me të cilën ai ishte deri vonë në një lidhje.
Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/04/2019 - 23:48

Olsi Bylyku ka publikuar sot pamjet e 21- vjetorit që festoi me njerëzit e tij të dashur!Në fakt, e gjitha ishte një surprizë e njeriut të tij të zemrës, për të cilën aktori shpreh falenderimet e tij personale.

Postuar: 23/04/2019 - 14:23

Sot në familjen e Princit William dhe Kate Middleton ka festë, pasi pjesëtari më i vogël mbush 1

Postuar: 23/04/2019 - 12:43

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është në një lidhje dashurie prej vitesh me blogeren e njo

Postuar: 23/04/2019 - 11:09

Ajo është kthyer në një ndër moderatorët më të komentuara.

Postuar: 23/04/2019 - 10:49

Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë të një vajze

Postuar: 23/04/2019 - 10:49

Linda Halimi është një prej këngëtareve më të përfolura në vendin tonë.

Postuar: 23/04/2019 - 10:09

Katër javë më parë këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behluli, i dha fund beqarisë pas 10 vites